Nasza Sztuka - Bo każdy z nas jest artystą

Zapewne każdy z was kiedyś pisał wiersze, wierszyki, teksty lub rysował obrazy, wrzuty na ścianach itp., albo tworzył własną muzykę ??. Ja również i po paru latach znalazłem zapomniany, zakurzony i pogięty '' Kajet'' z własną sztuką. Czytając te wiersze ( jak mozna je tak nazwać ;) ) przypomniałem sobie że nigdy nie miałem odwagi się nimi podzielic. Strach przed krytyką mam do dziś, więc wpadłem na pomysł założenia forum ''Nasza Sztuka'' w którym bez oporów mogę sie chwalić własnymi bazgrołami z tamtych czasów i jeszcze większą chęć do pisania nowych ;) Jeśli chciałbyś się podzielić własną sztuką to zapraszam!!

#1 2011-04-08 16:20:12

Syrach

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-02
Posty: 12
Punktów :   

Pierwszy Tatuaż.... Co robić??

Każdy ma na początku problem co sobie wydziabać ?? Jeśli nie robisz tatuażu na pokaz to pewnie nie bedziesz chciał smoka, jakiegoś chińskiego wzorku czy chuj wi czego co do Ciebie nie pasuje. Większośc szuka po necie i dziabie sobie gotowy projekt który pewnie będzie miało jeszcze z tysiąc osób np. smok ze zdjęcia. Jest zajebisty i dlatego dużo osób go sobie zrobiło, ja widziałem juz takiego u trzech osób. Nie chciałbyś nad wodą mijać kogoś z taką samą dziarą więc musisz się postarać. Tatuaż powinien opisywać własną osobę i to co chciałbym nim przekazać, ale jak to zrobić ?? Samemu narysować projekt?? No wiem że może być trudno ale podstawą to właśnie wiedzieć co bym chciał. Nie warto działać bez zastanowienia po za parę lat chujowo będzie powiedzieć jak ktoś zapyta co masz za dziare, a ty odpowiesz ze  kiedyś wydziabałeś sobie "BURAKA" i zmieniając temat powiesz: muszę go zadziabać ale nie wiem czym. I drugą tak mi się wydaje ważną rzeczą jest miejsce i wielkość. Zrobisz sobie np. tatuaż na łopatce a później chciał byś na pół pleców ale nie pasuje do tego co masz;/ i lipa. Pamiętaj że zanim polecisz do koleżki albo do salonu to przemyśl co, gdzie i jak będziesz dziabać bo zniknie dopiero wtedy kiedy znikniesz TY

To jest moje zdanie ale wasze może być inne wiec piszcie bo rady są bardzo potrzebne osobą które myślą nad pierwszym tatuażem .

[imgl]http://img153.imageshack.us/img153/9530/smoklecacy.jpg

Uploaded with ImageShack.us[/imgl]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spotmulti.pun.pl www.detroforum.pun.pl www.newforce.pun.pl www.retro-vintage.pun.pl www.grupaixssp.pun.pl